Miray Cruise M/V Gemini İle Yunan Adaları - Kuşadası Çıkışlı

Tura Dahil ve Hariç Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Tam Pansiyon Konaklama
 • 5 Çayı ve Gece Yarısı İkramları
 • Tender Bot Hizmetleri (Santorini ve Mikonos) Gemide Eğlence ve Aktiviteler
 • Liman Vergileri, Servis Bedeli, Yakıt Ücretleri, Bahşişler Kahvaltıda Sınırsız Çay, Kahve, Su.
 • Öğle ve Akşam Yemeklerinde 1 Bardak Bira veya Şarap (kırmızı - beyaz) ya da 1 Bardak Meşrubat İkramdır
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Tüm Alkollü ve Alkolsüz İçecekler
 • Kişisel Harcamalar (Çamaşırhane, Telefon, Güzellik Salonu) Kara
 • Turları, İnternet Paketleri
 • Mikonosda Shuttle ve Santorini de Teleferik Ücretleri Gemide Sağlık -Hizmetleri ve İlaç
 • Seyahat, Sağlık ve İptal Sigortası (Zorunlu)

Tur Programı

Miray Cruise MV Gemini ile Yunan Adaları-Kuşadası Çıkışlı

Check-In işlemlerimizin ardından gemimiz 12:00da Kuşadası limanından ayrılarak,Patmosa doğru yola çıkıyoruz.Saat 16:00da Patmos Limanına varışımızıza istinaden dileyen misafirlerimiz ekstra turlara katılabilirler.Patmos Hıristiyanlık dünyasının kutsal merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Pek çok insan İncilin yazarı St JohnunVahiykitabını, çakıllı plajlar ve berrak körfezlerle çevrili bu güzel adanın dağ yamacındaki bir mağarada yazdığına inanıyor. St. Anne Şapelinin arkasında bulunan Apokalipsis Mağarasındaki üç katlı çatlak; Ortodoks inanışına göre Tanrının St. Johna vahiy ettiği yer olarak biliniyor. St. John Manastırı 1808 yılında kurulmuş; ahşap oymalı ikonlar ve fresklerle süslü. Adada yerleşim bu manastırı çevreleyecek şekilde gerçekleşmiş. Sanattan ilham alan tasarım kafeleri ve mağazalarıyla dolu küçük, şık bir liman kenti burası. Eski şehir merkezinde turkuaz ve beyaz renklerin hakim olduğu kübik formdaki Kiklad mimarisinin izlerini sürmek mümkün.Gemimiz saat 20:00de limandan ayrılarak ATİNA ya doğru seyre çıkıyoruz.
Sabah 07:00de Pire limanına gemimiz yanaşıyor.Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ekstra turlara katılabilirler.Yunanistanın başkenti, sizi Akropolis tepesinden panoramik bir manzarayla karşılıyor. Demokrasi ve felsefenin doğduğu sokaklarda yürüyebilir, antik eserler, dünya standartlarındaki müzeler, şık kafeler, büyüleyici tavernalar ve tasarım mağazalarla dolu şehir merkezini keşfedebilirsiniz. Eğer Yunan mitolojisine hayransanız bu gezide zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Atinada MÖ 5. Yüzyıldan kalma tapınakların bulunduğu Akropolis şehre hakim konumu ile sizleri büyüleyecek. Athena, Nike, Parthenon, Erekhtheion tapınakları ile gizemli geçmişe yolculuk yapacaksınız. Tavernaları, daracık taş sokakları, sardunyalı cumbalı evleri ile Plaka bölgesinde kahve keyfi yapmadan dönmeyin.Gemimiz 12:00de limandan ayrılarak Mikonosa doğru yola çıkıyoruz.Saat 19:00da limana yanaşıyoruz. Mikonos;Burası eğlencenin kalbi; dünya sosyetesinin uğrak mekanı. Yunanistanın en kozmopolit adası. Beyaz kireç badanalı kusursuz evleri, yel değirmenleri ve dönemeçli yolları ile Kiklad adalarının bir simgesi. Kum plajlarını keşfedin, Delosa komşu olan antik çağ tapınaklarını dolaşın. Yel değirmenlerinde güneşi batırın. Efsanevi gece hayatı ile ünlü Mikonos sokaklarında eğer şanslıysanız adanın ünlü pelikanı Petros ile karşılaşabilirsiniz.Gemimiz gece 02:00 de limandan ayrılıyor.
Geceyi Santoriniye doğru giderken gemide geçiriyoruz.Sabah 10:00da Santoriniye yanaşıyoruz. Santorini, ölmeden önce mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Şeker taneleri gibi serpilmiş, mavi ve beyaz renkte kireç badanalı evleriyle eşsiz bir manzara sunuyor. Ada Fira ve Oia olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Volkanik uçurumları, dar sokakları ile Firayı; mavi kubbeli kilisenin iz bırakan mükemmel görüntüsü için güzel Oiayı keşfedin. Ne yapın edin, uçurumun zirvesine çıkmayı göze alın; nefes kesen manzarayı izlemenin tadına varın. Yeryüzünde güneşin en etkileyici battığı yerlerin başında gelen volkanik adada, bu eşsiz seremoniyi kaçırmayın.Saat 17:00 de gemimiz limandan ayrılarak dönüş yoluna geçiyoruz.Dönüş boyunca gemideki tüm imkanlardan faydalanabilir,denizin keyfiniz çıkarabilirsiniz.
Gemimiz sabah 06:00 da limana yanaşırken yolculuğumuzun sonuna geliyoruz.Bir sonraki seyahatimizde sizlerle buluşmak üzere ayrılıyoruz.

Fiyat ve Tarihler

{{p.startDateStr}} - {{p.endDateStr}}
{{p.days}} gün / {{p.nights}} gece
{{p.packageClass}}
{{p.name2}}

{{p.priceStr}} 'den başlayan


Notlar

Gemi İptal Şartları
 • *Seyahatin başlamasından en az otuz gün önce yapılan iptallerde, ödenmesi zorunlu vergi, harç vb. yasal yükümlülüklerden doğan masraflar paket tur ile ilgili üçüncü kişilere yapılan ve geri alınamayacak olan ödemeler hariç olmak üzere herhangi bir kesinti yapılmaksızın katılımcının ödemiş hariç olmak üzere herhangi bir kesinti yapılmaksızın katılımcının ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir.
 • *Seyahatin başlangıcından 30-21 gün önce yapılan iptallerde sözleşme bedelinin %85 i 20 gün öncesine kadar yapılan iptallerde ise sözleşme tamamı müşteriye fatura edilir.
 • NOT: Turlarımıza katılım için Schgengen vizesi gereklidir. Vizesiz tur kapsamına geçildiği takdirde, ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.

Ekstra Turlar

Misafir Yorumları

{{ error.$message }}
{{ error.$message }}
{{c.name}}

{{c.contents}}